White and Red

18. srpna 2015 v 14:24 | NikolTheKiller |  Creepypasta
Muž vešel do hotelu a zamířil přímo k recepci. Žena u stolu mu podala klíč od pokoje a klidným hlasem mu řekla, že na cestě do jeho pokoje jsou zamčené dveře bez čísla, a že je do nich zakázáno vstoupit. Vysvětlila mu, že je to sklad který byl mimo provoz. Připomínala mu to ještě několikrát, než došel nahoru do 1. patra. Muž se řídil jejímy pokyny a hned co dorazil do pokoje si šel lehnout.

Ženino naléhání u něj vzbudilo velkou zvědavost, proto se další noci vytratil na chodbu ke dveřím od vedlejšího pokoje. Zkusil zatáhnout za kliku a opravdu byly zamčené. Kleknul si na zem a podíval se do pokoje skrz klíčovou dírku. Na tváři pocítil chladný vzduch vycházející z pokoje. Skrz dírku viděl hotelový pokoj stejný, jako ten jeho. V rohu pokoje uviděl stát nějakou ženu. Její kůže byla až neuvěřitelně bledá. Opírala se hlavou o zeď naproti dveřím. Muž byl zmatený. Je to snad nějaká celebrita nebo třeba dcera majitele? Ptal se takhle sám sebe. Chtěl ze zvědavosti zaklepat ale nechal to být.

Po chvíli sledování, se začala žena ošívat a chtěla se otočit. Nejspíš měla to podezření, že ji někdo sleduje. Muž se odplížil od dveří a vrátil se do svého pokoje. Druhý den se vrátil ke dveřím onoho pokoje a chtěl se znovu podívat klíčovou dírkou, ale jediné co uviděl byla pouze červená barva.
Nespatřil žádný pohyb. Možná že majitelka pokoje věděla, že ji o včerejší noci sledoval a zablokovala mu výhled něčím červeným.... Cítil se v rozpacích, že narušil soukromí té ženy a jen doufal, že na recepci neusliší nějakou stížnost. Rozhodl se na recepci získat více informací. Žena jen vzdychla a zeptala se: ,, Vy jste se díval skrz klíčovou dírku do toho pokoje?''
Muž jen přikývl.
,,No, mohla bych vám povědět o tom, co se v té místnosti vůbec stalo. Už je to dávno, ale jeden muž tam kdysi zabil svojí ženu, a my jsme zjistili, že i dnes se každý v tomto pokoji cítil velmi nepříjemně. Ale tito manželé nebyli obyčejní. Byli úplně bílí, až na jejich oči. Ty byly červené.''
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sanecis Sanecis | 28. srpna 2015 v 23:10 | Reagovat

Super!! Sice tu creepypastu znám ale aspoň jsem jsi to zopakovala :DD určitě pokračuj C:

2 NikolTheKiller NikolTheKiller | 29. srpna 2015 v 23:18 | Reagovat

[1]:  Děkuji Sanecis :3 každá podpora zahřeje u obou mých srdcí :D *Whovian joke * . Moc děkuji a v tvorbě jen tak skončit nehodlám.

3 Sanecis Sanecis | 25. září 2015 v 19:45 | Reagovat

Já jsem taky Whovian :D *internetový plácnutí*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.