Požehnaní

10. října 2015 v 17:43 | NikolTheKiller |  Creepypasta
Našli sondu Voyager a dekódovali zprávu uvnitř. Jejich velké, stříbrné lodě naplnily oblohu, uháněly oblohou jako lesklé bouřkové mraky. Všechny letouny, které se k nim přiblížily, byly bezmilostně sestřeleny, nehledě na to, z jakého národa pocházely.

Říkali si Arbiteři.Jejich požadavky byly prosté: Jedna osoba z každé země na světě se jim měla dobrovolně vydat, aby na ní mohli provádět své experimenty. Pokud by se tak stalo, dali jako dar zemi technologie, které ještě nebyly oběveny. Pokud ne, vyhladí všechno lidstvo na zemi, do posledního človíčka.

Většina lidí zpanikařila, Most people had panicked. Vlády selhaly, lidé se navzájem zabíjeli, zavládl absolutní chaos. Ale i když vyšel třeba ten nejhorší člověk, v každé zemi se našel jeden dobrovolník a kvóta byla snadno splněna.

Všechny lodě se kromě jedné stáhly. Mocný hlas zaplnil oblohu. Lidstvu prošel jejich test. Všichni dobrovolníci, na kterých měly být prováděny experimenty byli v bezpečí na oběžné dráze. Měli být odměněni. Radost zaplnila ulice. Země byla zachráněna! Poslední loď se zařadila za ostatními. Oblohou projelo jasné bílé světlo. Žádná budova nebyla zbořena, ani stéblo trávy nebylo poškozeno, a zvířata ani nezastříhala ušima. Ovšem úplně všichni lidé planety byli rázem pryč. Všichni do jednoho.

Dobrovolníci na lodi všechno vyděšeně sledovali. Otočili se k Arbiterům s tázavým výrazem. Ti se pouze usmáli. ,,Buďte vklidu.'' řekli. ,,Země je nyní vaše.''
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sanecis Sanecis | 10. října 2015 v 22:51 | Reagovat

Wow to je super :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.