Omega a Momo ff

4. srpna 2016 v 21:08 | NikolTheKiller |  fanfikce

Konečně jsem měl po škole. V létě, a sedět celej boží den ve třídě se svýma retardovanýma spolužákama a šukatelnejma spolužačkma...to prostě nejde. Nemůžu sedět v první lavici, když mi stojí péro.

Radši jsem šel ven do parku. Sednul jsem si na lavičku. Naštěstí byla ve stínu, takže jsem se nemusel zas potit jak prase. Posadil jsem se, a chvilku jsem si prohlížel svůj přívěšek zaklínače.
Of course mi hlavou neprobíhalo nic, co by bylo přístupné od míň jak 18ti.
Samý myšlenky na Cat girls nebo redheady s pořádnejma přednostma. Redheady a nymfomanky. Nejlepší kombinace ever. RIP your penis.

Zapřel jsem hlavu o opěradlo a koukal do koruny stromu. Zavřel sem oči, a doufal, že se probudím alespoň za hodinu. Potřebuju klid. Škola a všechno okolo YT mi dává zabrat. Hlavně ty pomyšlení na norský redheady.

Zafoukal slabý vánek. Za celej den bylo úplné bezvětří, takže to byla příjemná změna. Jen jsem tam seděl a vypadal jak vyplavená velryba. Jako vždy. I přes opětovné bezvětří mi na tvář padlo pár listů. Koukal jsem mezi větve, ale nic.
Zas sem zavřel oči a pokoušel se usnout, ale tentokrát mi do obličeje přistála větvička. Leknutím jsem vyskočil z lavičky a začal se rozhlížet po stromě. Z ničeho nic z větve nade mnou spadla nějaká holčina. Spadla na mě, takže jsme oba leželi jak dvě spadlý šišky.

Vyskočila zpátky na nohy a běžela se schovat za kmen. Zírala na mě, jako by nikdy neviděla člověka, ale pak jsem si všimnul proč. Na hlavě měla velká, černá kočičí ouška.
Zírala na mě svýma žlutýma ačima. "Omlouvám se pane" řekla dosti pištivým hláskem.

"Co si kurva zač?" zeptal jsem se.
"Jmenuji se Momo...hledám pána." Byla dost stydlivá.
"Kdo je tvůj "pán"?" nedalo mi to, tak jsem vyzvídal.
"Hledám ho..žádného teď nemám....nebudeš ty můj pán?" vylezla spoza stromu a přicupitala ke mě. Strašně se na mě culila. Chodila okolo mě a prohlížela si mě.
Udělal jsem gesto na náznak nesouhlasu. A tím nemyslím zdvyžený prostředníček. Jen se na mě podívala a nasadila takový ten smutný výraz, a začala mě prosit. Přemlouvala mě tak dlouho, dokud jsem nesouhlasil.

V ten okamžik se jí rozzářily oči. Začala okolo mě poskakovat a pištět radostí.
Nakonec jsem ji přiměl, aby si v klidu sedla. Ona se mi posadila na klín. Ne že by mi to nějak vadilo.
Momo měla dost dětskou povahu. Chovala se jako přerostlé dítě, jen o dost víc adorable. Měla přeci jen ocas, kočičí ouška a trochu naoranžovělé vlasy. A ta rolnička, co měla na obojku byla strašně cute.

Naštěstí jsem byl doma sám..výjmečně. Momo mě následovala až do mého pokoje. Skočila na mojí postel, a na té se uvelebila. Nejradši bych byl, kdyby se uvelebila na mně, ale všechno jednou bude.
Prohlížela si věci v mém pokoji, jako kdyby nikdy nic z toho neviděla. Brala do jejích malých ruk všechno co viděla a zkoumala to. Různé předměty na poličkách, plyšáky, můj mobil nebo prohledávala mojí sbírku kartonu a krabic.

"ehm....Momo?"
" Ano pane?" podívala se na mě a zas se uculila.
Povzdechl jsem si "Říkej mi prosím Alexi....nechceš něco k jídlu?" musím se o ni přeci jen starat.
"Ano pa-....Alexi. Nemáš nějaké rybičky?" a zas nasadila svůj roztomilý výraz. Ten, kterému se nedá odolat. Říká se tomu Puppy Eyes, jenže ona je kočka, a ne pes.....i když na pejska nebo koníčka by to bylo tak super.

Vydal jsem se do kuchyně s cílem najít něco k jídlo pro mojí adorable kočku. To zní jak dobrodružná výprava. Nakonec po tom, co jsem převrátil celou lednici, sem se vrátil do pokoje s tuňákem z konzervy.
"Nic jiného tu nemáme" a podal jsem jí misku s tuňákem.
Vzala si ji, poděkovala, a začala jíst. Vypadalo to, že jí to chutnalo, takže nebyl problém. Mezitím jsem usedl za počítač a šel na facebook psát si s kámoši a s Info Chan. Ani jsem si neuvědomil, jak dlouho za tím počítačem sedím, takže když jsem šel na záchod, všimnul jsem si na stole prázdné misky a Momo, která mi usnula na posteli.Když spala, byla tak kurevsky roztomilá. Opět jsem koukl na hodiny ukazujících 2 hodiny ráno. To tu sedím tak dlouho? Ona tu musela určitě sedět jak pecka a nudit se. Při mé další cestě do kuchyně jsem odnesl misku, a vrátil se s krabicí pomerančového džusu. Tu jsem položil vedle mého gauče se vzorem grafiti, na který jsem si lehl, jelikož na posteli spala Momo.

Když jsem se ráno probudil, byl jsem namáčklý k opěradlu gauče, a přede mnou na kraji ležela Momo. Nejprve jsem se polekal. Nečekal jsem, že si lehne vedle mě, ale pak jsem se uklidnil a jen tak vedle ní ležel a skoro se nehýbal, abych ji nevzbudil.

Po půl hodince se stejně sama vzbudila. Promnula si oči a rozhlédla se okolo. Skoro jakoby nevěděla kde je, ale když se podívala na mě, zeptala se. "P-pane?".
Přikývl jsem a pousmál se. Ona se na mě jen celkem vylekaně podívala a vyskočila z gauče. Předklonila se a začala se omlouvat, že je to prý neslušné sdílet s ním lože.
"Můj předchozí pán to zakazoval" řekla a pak odvrátila pohled.

" To je v pořádku...já ti to nezakazuji" řekl jsem. S úsměvem na tváři si sedla vedle mě a objala mě. Jak jsem řekl..velké dítě. Potřebuje někoho, kdo by tu s ní byl. Byla sobota, ale i tak mi zvonil budík, abych zas neprospal celé odpoledne, jak to mám ve zvyku.

"Je devět. Asi budu muset vyvenčit psa." jen co jsem to dopověděl, odskočila zas někam do pryč a dala před sebe ruce, jako kdyby se chtěla bránit...nebo jako kdybych po ní toho psa chtěl hodit. Chápu. Je to kočičí dívka. Nemá ráda psy, proto jsem jí přikázal, aby zůstala u mě v pokoji a nevycházela. Kupodivu poslechla.

Mezitím co já byl venku a venčil to černý monstrum, a tím nemyslím svojí kládu, moje máma se rozhodla zkontrolovat můj pokoj...takže si samozřejmě všimla i Momo. Když mi o tom Momo povídala, řekla to tak, jako že moje máma přišla do pokoje, koukla na ni, odcouvala a zavřela. V tu chvíli jsem se začal smát.

S Momo jsme jen tak seděli na gauči a povídali si. Moc jsem toho o ní nevěděl, tak jsem se jí ptal na všechno možné. V jejích zlatých očích šla vidět ta radost...konečně nebyla sama.
Najednou do mého pokoje vtrhla mamka. Rychle a nečekaně, jak blesk z čistého nebe...nebo řídká stolice v cestovním autobuse. Pořád lepší, než kdyby přišel můj upištěnej brácha s tim, abych točil FNaF world.

Momo se lekla a schovala se za mě. Máma na mě vyjela.
"Alespoň řekni, než si sem přivedeš holku...navíc takovou divnou" řekla naštvaným hlasem. Tohle mě celkem naštvalo.
"Je to cosplayerka" odpověděl jsem.
"A koho teda cosplayuje? Huh?!"
" To je jedno, stejně bys tu postavu neznala"

Mamka byla trochu naštvaná, kvůli nečekané návštěvě.
Tak...Momo ani nevypadá, jako obvyklé holky u nás ve městě.
Ne každá holka tady u nás nosí krátké tmavomodré kimono, obojek s rolničkou, vyšší bílé ponožky a boty podobné žabkám. A taky nemívají kočičí uši a ocas obvázaný stužkou.Napadlo mě, že bych mohl Momo zatím půjčit své starší oblečení, které mi bude nejspíš malé. Vyndal jsem černé triko a džíny, a doufal jsem, že jí to bude.
Momo si přede mnou sundala kimono a tak vynikla její krásná štíhlá postava a velká prsa.
Kimono odložila na gauč a stála tam jen ve fialové krajkové podprsence a kalhotkách.

Byla tak neuvěřitelně sexy. Posadila se na gauč vedle kimona a čekala, až jí podám oblečení. Upustil jsem ho na zem a přisedl si k ní. Moc nechápala, proč na ní tak koukám. Prostě....velký kozy, krásná postava, a je to redheada...kdyby byla z norska tak asi umřu radostí.

Posadil jsem se naproti ní a přitáhl si ji k sobě, tak aby mě mohla obejmout svými stehny. Vzal jsem její ruce a strčil si je pod tričko. Chytila tričko za spodní okraj a zuřivě ho z něj servala. Prohlédla si můj obnažený hrudník a potom se mi zahleděla do očí.

Přitiskl jsem si ji k sobě tak, že se přirozením dotýkala mého ztopořeného penisu, který napínal látku kostičkovaných trenek, zajel jsem jí obrovskýma rukama do vlasů a vášnivě ji políbil. Černé kraječky mezi jejími stehny mírně zvlhly, ale ona se odtáhla. "Prosím, ne…" zašeptala slabým pištivým hláskem, ale on ji znovu políbil, tentokrát ještě zuřivěji než předtím. Konečně se tomu poddala a polibek mu náruživě vrátila. Odtáhl jsem se, zadíval se jí do očí, "Takhle se mi líbíš" řekl jsem a položil ji na záda.

Stáhl jsem si trenky, teď už téměř praskající ve švech, rozkročil se nad jejím obličejem a položil si její maličké dlaně na pulzujícího ptáka. Začala ho váhavě lehce hladit, odspoda nahoru a zase zpátky a když si byla jistá, že ví, jak na to, chytila můj poklad do dlaní, otevřela pusinku a nechala ho zajet dovnitř. Střídala sání s ocucáváním a olizováním, postupně zvyšovala rychlost a já ji pevně držel za vlasy.

Když jsem se už skoro blížil k vrcholu, rychle jsem ho z ní vytáhl a políbil ji. Nejdříve na ústa, ale potom se přesunul ke krku, který měla tak citlivý, že jí vzrušením naskakovala husí kůže. Z ničeho nic jsem jí pevně zmáčknul menší, za to však pevná a dobře tvarovaná prsa, až z toho vyjekla. Potom jsem je pustil a jemně kroužil prsty kolem bradavek, které okamžitě ztvrdly. Chvíli jsemje ještě líbal a potom se přesunul ke krásnému plochému bříšku, přes něj k podbřišku a postupně až k černým kraječkám. Chytil sem tenkou promáčenou látku do zubů a kalhotky jí stáhl. Vzal ji za kolena a prudce jí roztáhl nohy tak moc, jak jen to šlo. Sklonil jsem se k její pulzující kundičce a celou ji olízl.

Chutnala přímo úžasně. Přesunul jsem se ke klitorisu a začal kolem dokola kroužit špičkou jazyka. Cítil sem, jak se ta malá nezkušená slečna zachvěla při každém zvýšení tlaku. Odtáhl jsem obličej a naslinil si dva prsty. Prsty byly velké a silné a ona tak maličká. Vnikl jsem do ní tedy nejdříve jenom jedním a ona hlasitě vzdychla, cítil jsem, jak se kolem jeho prstu úplně stáhla. Zasunul sem prst hlouběji a potom ho povytáhl o kousek zpátky, znovu zasunul, tak hluboko, jak jen jsem mohl a cítil, jak vzrušením teče. Tekla úplným proudem, na posteli pod ní vznikla mokrá skvrna a já do ní strčil další prst.

Jednou rukou jsem ji prstil, druhou začal jemně stlačovat její podbřišek a ona s přivřenými víčky tiše sténala. Potom jsem se k ní naklonil ještě blíž a k prstům přidal i mrštný jazyk, kterým kmital přes její poštěváček. Tempo mých prstů i jazyka bylo velmi rychlé, tlak obrovský a ona sténala, teď už velmi hlasitě. Najednou jsem ucítil, jak mi její kundička skoro až bolestivě sevřela prsty, ona zakřičela, sevření povolilo a obličej mi postříkala spousta průhledné tekutiny.

Když jsem se vzpamatoval z toho šoku, políbil jsem ji a opět roztáhl její nožky. Na nic jsem nečekal, přisunul se k ní a prudce do ní vrazil penis tvrdý jako kámen a ona hlasitě vyjekla a z očí jí vytryskly slzy. Nechal jsem ji, aby si přivykla na tu ohromnou velikost, která pro ni byla ještě větší, protože její štěrbinka byla opravdu velmi úzká a potom jsem zrychlil, a moje tempo bylo vražedné. Hlasitě sténala a já blaženě vzdychal.
[Áchhhhhh jo..tak jaká je tvoje info chan? Je dobrý o tobě něco vědět, ale zároveň je to největší prokletí...jen se na to pdívej...prostě..najímejte mě. 12/10 yandere doporučuje...a keden senpai, že ano Omego? :D Neboj, další část se píše]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.